Wczasy na Kaukazie

Osoby, którym wydaje się, że Wakacje można spędzić tylko w Grecji, Hiszpanii czy Chorwacji chcemy powiedzieć, że jest wiele innych atrakcyjnych miejsc, które warto odwiedzić. W wielu  przypadkach będą to miejsca, które zachwycać będą od strony przyrodniczej, będą również gwarantować doskonałą pogodę i wspaniałe warunki wypoczynku. Dziś chcemy Wam poradzić odwiedziny w Gruzji, gdzie mamy rzeczywiście piękny teren i dostaniemy warunki do udanego wypoczynku.

 

Batumi – kurort sprzed lat

Wśród tych wyjątkowych miejsc, które kojarzyć się będą przede wszystkim naszym turystom będzie Batumi, o którym Filipinki przed lat śpiewały: herbaciane pola Batumi. W rzeczywistości nie jest to miasto, które słynie z herbacianych pól, raczej taki kurort, który daje nam okazję do wypoczynku. Obecnie jedno z najważniejszych miejsc wypoczynkowych na terenie Gruzji. Charakterystyczne będą między innymi budynki słynące z licznych kolorów, dla osób które chcą poczuć klimat PRL również będzie to ciekawe miejsce, ponieważ to bez wątpienia taki kurort, który nadal ma wiele akcentów socrealizmu. Dla wielu naszych rodaków właśnie Gruzja Wczasy = Batumi.

 

Kurorty z czarnym piaskiem

Dla tych osób, które do tej pory zwiedzały wyłącznie polskie wybrzeże i plaże słynące ze złocistego piasku to bez wątpienia będzie zaskoczony magnetycznymi plażami, na których zobaczymy wyłącznie czarny piasek. Taką plażę zagwarantuje nam kurort Ureki, który słynie z magnetycznych plaż, czarny piasek jak podają niektórzy ma również charakteryzować się cennymi właściwościami zdrowotnymi. Jeśli ktoś będzie wolał zostać przy żółtym piasku warto będzie udać się w kierunku granicy z Turcją, gdzie między miejscowościami Gonio a Sarpi znajdziemy rozciągające się na wielu kilometrach piękne, złociste, szerokie plaże, które zagwarantują nam świetny wypoczynek.

 

Wczasy w Gruzji zagwarantują nam rzeczywiście doskonałe warunki wypoczynku, świetnie przygotowane kurorty przygotowane są na przyjęcie turystów z całego świata, Polacy są tam szczególnie mile widziani ze względu na ostatnie lata współpracy politycznej między narodami. Jeśli w kolejnym sezonie chcecie zobaczyć inne miejsca niż Bułgaria, Hiszpania czy Grecja to Gruzja będzie rzeczywiście świetnym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *